ÄRILAEN Firmade lemmik: VABA TAGASIMAKSEGA ÄRILAEN

ÄRILAEN! Eestis üha enam kasutatakse http://www.Ärilaen.eeVaba tagasimaksega” Ärilaenusid, mis aitavad firmal pikad maksetähtajad, maksmata arved ja muu viivitamine üle elada. Ärilaen, mille laenu põhiosa maksad, siis kui ise soovid (intressimaksega). Ärilaen, mida saad kuni 10000€ ilma tagatiseta. See ongi Ärilaen, mis sobib just käibevahendiks sinu firmale. Kui saaks olla veel paindlikum laen, siis me oleks seda arvatavasti juba teinud.

Arilaen-tuletaaviappi-palgadIgal kuul on ettevõtja jaoks paar kuupäeva, kus ta mõtleb, et miks ma olen ettevõtja. Üks nendest kuupäevadest on 10. kuupäev, mis töötajal lööb alati silma särama kuid tööandjal on see üks depressiivsemaid päevi üldse (palgapäev).

Arilaen-tuletaaviappi-maksudTeine selline on 20. kuupäev, kus vaja maksud maksta, mis omakorda tekitab tunde, et see mis ma teenisin pean kümnisena “katuserahaks” ära andma.

Laekumata arved Arilaen tuletaaviappiRõõmus päev on küll arvete esitamise päev oma raskelt tehtud töö eest, selle kuupäeva nimi on “maksetähtaeg“, mis alatasa maksjal kipub meelest minema ning viivitatakse sellega ikka nii kaua kui vähegi saab.

Kuna ka finantsettevõte on siiski ettevõte ja jagab samu muresid kõigi kaaskondlastega, siis mõtlesime välja klientidele äärmiselt hea lahenduse. Nimelt need tasumata arved mille tasumise kuupäeva ei oska keegi ette ennustada saab nüüd üle elada vaba tagasimaksega laenu najal, mis on firmale kulu ainult selle perioodi eest, mis see raha reaalselt kasutuses on.

Näiteks on sul vaja käibevahendit u 5000 eurot kasutada ainult 1 kuu kuni arved laekuma hakkavad või klientidele lubatud pikad maksetähtajad saabuvad, siis maksadki reaalselt selle 5000 euro kasutamise eest intressi 1 kuu jagu. Kuna http://www.Ärilaen.ee vahendusel on laenu taotlemine ja kogu protsess viidud 1 päeva peale, siis saate ka raha kiiresti samal päeval oma firma kontole (jäägu siis ehk see viimaseks tagavara variandiks). Laen pole kunagi hea olnud kuid samas pole ka maksmata arved eriti head firma mainele, rääkimata maksmata maksudest, mis firma maine kiiresti avalikult ära nullib.

Julgelt võite küsida erinevaid lahendusi http://www.Ärilaen.ee laenuhalduritelt mida ja kuidas mingis olukorras käituda. Laenuhaldurid on üllatavalt sõbralikud ja pigem kaasamõtlejad, kui kohtumõistjad. Oma mure ära rääkida ja saate kohe ka lahenduse, mis on pigem kliendi kasuks mõeldud.

5 kommentaari “ÄRILAEN Firmade lemmik: VABA TAGASIMAKSEGA ÄRILAEN

  1. Pingback-viide: ÄRILAEN ettevõttele! Isa garaazist – edukaks ettevõtjaks | ÄRILAEN ettevõtjate blogi

  2. Pingback-viide: ÄRILAEN ettevõttele! Põllumajanduse hooajatoetus | ÄRILAEN ettevõtjate blogi

  3. Pingback-viide: ÄRILAEN ettevõttele! Unistused saavad teoks | ÄRILAEN ettevõtjate blogi

  4. Pingback-viide: ÄRILAEN ettevõttele! Riigihange – Ohutustehnika Maaletooja | ÄRILAEN ettevõtjate blogi

  5. Pingback-viide: Ärilaen ettevõttele: Elektroonika Maaletooja | ÄRILAEN ettevõtjate blogi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s